• 12 let zkušeností
  • Desítky podlah
  • Moderní technologie

Betonové podlahy

Tato technologie umožňuje nejen vlastní výrobu betonové směsi, ale i domíchání suché betonové směsi dovezené z betonárny. Namíchaný zavlhlý potěr se čerpá speciálním čerpadlem betonu hadicemi přímo do objektu (až do výšky 40 metrů) kde se dále zpracovává.

betonové podlahy české budějovice betonové podlahy české budějoviceKonečná úprava betonové podlahy se provádí zahlazením již staženého povrchu podlahy elektrickou hladičkou. Tím docílíme velmi kvalitního povrchu, který již není nutné stěrkovat pod většinu podlahových krytin. Rovinatost hotové betonové podlahy by neměla přesáhnout 2mm/2m.

pokládka betonové podlay ukázka pokládky betonové podlahyPředpokladem pro co nejkvalitnější povrch betonové podlahy je ostrý písek frakce praný 0-4mm, cement 32,5 a dobře připravený pevný podklad (polystyrén, tvrdá minerální vata, mirelon …). Dělicí vrstvu od izolační vrstvy tvoří separační PE folie a okrajový dilatační pásek. Stavba musí být vybavena el. zásuvkou 400V min.16A a vodovodem či jiným zdrojem vody.

betonové podlahy od Urbánka Urbánek - betonové a anhydritové podlahy


Velikou výhodou betonáže systémem Brinkmann Estrichboy je velmi šetrné čerpání směsi zejména k rozvodům podlahového vytápění a ostatním vnitřním instalacím, izolaci a také poměr rychlost – kvalita – cena.

Podívejte se na naše reference a fotografie z prací při pokládání betonových či litých anhydritových podlah.

Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky: 603 857 100, nebo e-mailem: urbanek.info@seznam.cz


Zpět na úvodní stránku betonové podlady, lité anhydritové podlahy

Komentáře nejsou povoleny.

Menu
Menu