• 12 let zkušeností
  • Desítky podlah
  • Moderní technologie

Izolace podlahy a výztuže

Naše společnost se zabývá pokládáním a renovací podlah. S touto činností úzce souvisí i izolace podlah a výztuže. Všem našim klientům doporučujeme zahrnout do rozpočtu novostavby i rekonstrukce kvalitní izolace podlahy. Právě v době plánované realizace pokládky podlahy je nejvhodnější čas investovat do budoucnosti. Výsledkem mírně zvýšených nákladů do kvalitní izolace podlahy bude skutečně znatelná úspora na energiích pro vytápění i značná úleva v hladině hluku. Na základě našich dlouholetých zkušeností v oboru s vámi dokážeme pro každý typ stavby navrhnout a dodat ideální typ podlahové izolace i výztuže s ohledem na účel využití i další návazné použité materiály.

Kvalitní izolací podlahy výrazně

  • snížíte náklady na vytápění
  • snížíte hladinu hluku
  • prodloužíte životnost podlahy

Dodáme vám a zajistíme montáž všech klasických typů z minerálních vat, polystyrénu i dalších materiálů pro izolace podlahy. Umíme pracovat i s nejmodernějšími dvousložkovými typy z polyuretanové pěny. Právě polyuretanová pěna je současně nejpoužívanější i nejžádanější typ pro svou snadnou aplikaci. Materiál se dávkuje přímo na místě, eliminuje se tak množství odpadu. Navíc pěna snadno pronikne do všech míst a vytvoří jednolitou pevnou vrstvu bez spár. Zabezpečí nejen ideální izolaci podlahy ale i hydroizolaci. Ušetří vám jedním krokem další prostředky i čas v místech náročných na řešení vzlínání či pronikání vlhkosti. Správně zvolená izolace podlahy dlouhodobě odolává bakteriím, plísním, hlodavcům.

Pro koho jsou podlahové izolace vhodné?

Izolace podlahy posune komfort vašeho bydlení o několik tříd výše. Aplikace izolace je vhodná pro základové desky, novostavby, ale i pro rekonstruované byty, půdní vestavby, terasy a balkony. Své platné využití nachází i v rozlehlých prostorách výrobních hal či kanceláří, kde může opravdu výrazně přispět k rychlejšímu a levnějšímu udržení příjemné teploty. Výztuže zpevní spodní segment, umožní kvalitnější pokládku svrchního materiálu a prodlouží životnost i funkci celé podlahy.

Kdykoli se na nás obraťte. Rádi vám poradíme, který typ podlahové izolace je pro vaši stavbu nejvhodnější. Sestavíme vám přesnou kalkulaci i časový plán realizace, postaráme se o kompletní dodávku i aplikaci izolace. Vždy dodržujeme stanovené termíny, pracujeme s největší pečlivostí. Jsme tu pro vás po celé České republice.

Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky: 603 857 100, nebo e-mailem: urbanek.info@seznam.cz


Zpět na úvodní stránku betonové podlady, lité anhydritové podlahy

Komentáře nejsou povoleny.

Menu
Menu