Rekonstrukce začíná u podlahy

Podlaha je prostě a jednoduše základem. Dokonale rovinná plocha vám dovolí perfektně ustavit nábytek a vybavení. Je solidní plochou, na kterou můžete položit koberec, parkety nebo jakoukoliv jinou pokládku bez viditelných vlnek, zvuku vrzání při pochůzce nebo jiných kazů na kráse. Kvalitní podlaha také brání tepelným únikům, nebo předává s minimální ztrátou do místnosti teplo z podlahového vytápění.

Opravy i pokládka nové podlahy

Ať už váš dům nebo byt prochází náročnou rekonstrukcí, nebo realizujete přístavbu, vždy se vyplatí investovat navíc a upravit podlahy. Betonová vrstva dokonale srovná základ, a tím přímo prodlouží životnost i vzhled vybrané svrchní pokládky. Vyhněte se další práci a opravám nebo nespokojenosti a myslete na kvalitní základ hned.

Odborná firma si poradí s úpravou v části bytu, ale může řešit podlahy v celém domě. Vždy se budete muset vyrovnat s krátkodobým narušením běžného provozu, ale výsledek přinese své ovoce.

Kvalitně řešená podlaha má lepší zvukové i tepelné izolační vlastnosti. Dovolí vám navíc přejít na podlahové vytápění. Kromě vyššího komfortu ze sálavého tepla od nohou vám přinese i jistou úsporu.

Nechte si poradit

Firma Urbánek – betonové podlahy vám ochotně přiblíží konkrétní časové i finanční nároky s ohledem na velikost opravované plochy podlah i jejich řešení. Stejně tak doporučí vhodný materiál. Klasický beton vyžaduje až čtyři týdny k plnému vytvrdnutí, anhydrit je možné zatížit již po několika dnech. Anhydrit dobře předává teplo z podlahového vytápění, beton jej však výhodně kumuluje a předává do místnosti pozvolna a déle. Nemusíte se ponořit do studia typů podlah, nechte vše řemeslníkům. Poradí, doporučí a odvedou práci k vaší největší spokojenosti.